BABY CUP detský pohárik - žltý POSLEDNÝ KUS

BABY CUP detský pohárik - žltý  POSLEDNÝ KUS
BABY CUP detský pohárik - žltý  POSLEDNÝ KUS BABY CUP detský pohárik - žltý  POSLEDNÝ KUS BABY CUP detský pohárik - žltý  POSLEDNÝ KUS BABY CUP detský pohárik - žltý  POSLEDNÝ KUS
Kód produktu: Baby cup žltý

Dostupnosť: 1
Cena: 9.95€ 2.40€
Bez DPH: 2.00€
Množstvo:  Objednať :.

BABY CUP- prvý pohárik pre novorodencov, batoľatá a malé deti. Jeho jedinečnosť spočíva: perfektná veľkosť ( 5cm) pre malé detské rúčky a ústa, otvorený kelímok na pitie, nie sanie, chráni proti zlému vývoju zubov a tváre, pomáha rozvíjať jemnú motoriku, neobsahuj BPA a ftaláty, PVC ani olovo. Vyrobené v Anglicku z vysoko kvalitného PP materiálu. Tento set obsahuje 4 poháriky žltej farby. Recenziu na Baby cup nájdete na blogu DVEmatky.

Odporúčanie ortodontistov a dentistov : Používanie hrnčekov s náustkom (vrátane hrnčekov s netečúcimi cumlíkmi a náustkami) môže prispieť k zlému vývoju zubov a tváre. Babycup je otvorený pohárik, a preto neohrozí správny vývoj zubov a formovanie tváre vášho bábätka. Niektorí zubári uvádzajú, že hrnčeky s náustkom (ako sú hrnčeky s netečúcimi cumlíkmi a náustkami) môžu v detstve prispievať k rozvoju zubného kazu. Americká zubná asociácia odporúča, aby deti pili z otvorených pohárikov najneskôr v čase svojich prvých narodenín.

Ako Babycup používať Batoľatá, deti pri prechode od dojčenia alebo pitia z fľaštičky a staršie :Keď vaše bábätko začne sedieť v stoličke v správnej pozícii, je to okamih ho tiež začať učiť piť z Babycupu. Naplňte pohárik malým množstvom vody či mlieka, 10 ml pre začiatok postačí. Najprv dieťatku pomôžte a ukážte, ako pohárik správne držať a spolu ho priložte k jeho ústam a pomôžte mu napiť sa. Ukážte dieťaťu, ako pohárik položiť späť na stôl, správne ho postaviť a znovu ho chytiť. Ďalším krokom je, aby ste pri učení boli vždy nablízku a mohli mu pomôcť, kedykoľvek to bude potrebovať. Sadnite si vedľa neho a nechajte ho sledovať, ako sami pijete z pohára. Dieťa sa učií napodobňovaním, teda sa bude snažiť vás napodobniť. Chváľte ho, povzbudzujte ho, dieťatko bude rado a jeho túžbou bude vás znovu potešiť a vidieť váš úsmev.

Výhody toho, že sa vaše dieťa naučí takto piť z pohárika, sú široké. Má to vplyv na dentálne zdravie, ortodontický vývoj či na rozvoj jemnej motoriky. Niekedy to môže chvíľu trvať, niekedy si deti pitie z pohárika osvoja ihneď.

Dokrmovanie novorodencov Spoločnosť Babycup je Priateľom detí UNICEF a filozofia značky je v súlade s ich odporúčaním používať malé hrnčeky/poháriky k dokrmovaniubábätiek než sa čerstvým mamičkám spustí laktácia a naštartuje dojčenie. Babycup možno tiež použiť aj v prípade, že dieťatko má rázštep, prirastený jazyk, odmieta piť z fľašky či ho chcete kŕmiť odstriekaným mliekom. Personál v pôrodnici či pediater vám iste ukážu správnu techniku pitia z pohárika u malých bábätiek.

Funkcie a výhody:
• Podporované zo strany dentistov a ortodontistov z hľadiska vplyvu na správny vývoj zubov a čeľustí
• Vhodné aj pre kŕmenie novorodencov a predčasne narodených detí
• Perfektná veľkosť pre malé ručičky
• Korešponduje s metódou kŕmenia Baby 
Led Weaning
• Priesvitný, aby dieťa mohlo vidieť dovnútra
• Netoxické, neobsahuje BPA ani ftaláty
• Trvanlivé, možno umývať v umývačke 
či v parnom sterilizátore
• Vyrobené v Anglicku

Ocenenie Za pomerne krátku dobu táto nezávislá anglická značka zaznamenala vzrastajúci počet rodičov, ktorí sa zamýšľajú a dávajú si pozor na to, z akého hrnčeka ich dieťa pije, lebo je to kľúčový faktor pre zdravý vývoj dieťaťa. Od uvedenia na trh v roku 2013 získal Babycup niekoľko prestížnych ocenení.• 2014 – ocenené cenou Loved by Parents Award v kategórii Best Drinking a v kategórii Best Baby Product získané ocenenie Janey Lee Grace Natural Living Platinum Awards• 2014 a 2015 – v oboch ročníkoch víťaz v kategórii Best Feeding Product v prestížnom ocenení Junior Design Awards• 2016 – zlato v ocenení Prima Baby & Pregnancy Award• 2017 – bronz v kategórii First cup/Beaker v ocenení Made For Mums Award a ocenenie od Family Choice Award USA. 2017 – víťaz v kategórii Mother and Baby v ocenení Janey Loves Platinum Award

Praktické informácie :Čistenie a sterilizácia- Umyte produkt pred prvým a pred akýmkoľvek ďalším použitím. Po každom použití ihneď umyte. Umývajte v horúcej vode za použitia umývacieho prípravku a opláchnite v čistej vode – odporúčame používať jemnú hubku na riad či látku. Možno umývať v umývačke riadu (len horná časť). Nepoužívajte abrazívne materiály alebo drsné hubky na umývanie riadu. Nečistite rozpúšťadlami ani prudkými chemikáliami. Vhodné do parných sterilizátorov.

Skladovanie a použitie: Nevhodné na horúce nápoje. Nevhodné na varenie. Neohrievajte. Nepoužívajte v klasickej ani v mikrovlnnej rúre. Neklaďte na horúce plochy. Skontrolujte pred každým použitím. Vymeňte pri prvom náznaku poškodenia alebo opotrebenia. Neskladujte a nenechávajte na priamom slnečnom žiarení alebo v blízkosti tepelného zdroja. Zabráňte kontaktu s rozpúšťadlami a chemikáliami. Babycup je otvorený pohárik, nie je vhodný pre horúci obsah. Vždy skontrolujte teplotu pitia pred podávaním.

Materiál: PP-Spĺňa normy EN 14350-1: 2004 a EN 14350-2: 2004 a nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011.Dodávané s návodom a inštrukciami k používaniu v slovenskom jazyku.

 

 

Objednať :.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:Internetový obchod prevádzkovaný cez © Môj Internetový Obchod